İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlükleri Kuruluş, Görev ve Çalışma Yönetmeliği ile İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlükleri Görev ve Çalışma Yönergesine göre, Kaymakamlıklar ve İldeki kamu kurum ve kuruluşlarından Aralık ve Haziran aylarında yılda iki defa istenen kuruluş ve ilçe brifingleri esas alınmak suretiyle, Ocak (yılsonu itibariyle) ve Temmuz (ilk 6 ay itibariyle) aylarında İlBrifingihazırlanır.
 
Kaymakamlıklar, kamu kurum ve kuruluşları ve belediyelerce Brifing Formu ve Brifing Tablolarına göre ilçe, kuruluş ve belediye brifingleri hazırlanarak Şubat ve Temmuz aylarında İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğü’ne yazılı ve elektronik olarak (planlama.kirklareli@icisleri.gov.tr) gönderilir.
 
Kaymakamlık İlçe Brifinglerinin hazırlanması
 
Kaymakamlıklar İlçe Brifinglerini iki aşamada tamamlarlar:
 
1. Kaymakamlıklar ”İlçe Brifing Dosyası Formuna uygun şekilde İlçe Brifinglerini hazırlar. İlçe Brifing Dosyası Formu için tıklayınız…
 
2. Brifing Tabloları: Kaymakamlıklar ayrıca aşağıdaki linklerde belirtilen brifing tablolarını da doldurur. Doldurmak için tıklayınız.
 
İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğü’ne yazılı ve elektronik olarak (planlama.kirklareli@icisleri.gov.tr) gönderilir.
 
 
 
Belediye Brifinglerinin hazırlanması
 
Belediyeler Belediye Brifinglerini iki aşamada tamamlarlar:
 
1. Belediyeler ”Belediye Brifing Dosyası Formuna uygun şekilde Belediye brifinglerini hazırlar. Belediye Brifing Dosyası Formu için tıklayınız…
 
2. Brifing Tabloları: Belediyeler ayrıca kurumlarının hizmet alanları ile ilgili aşağıdaki linklerde belirtilen brifing tablolarını da doldurur. Doldurmak için tıklayınız.
 
İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğü’ne yazılı ve elektronik olarak (planlama.kirklareli@icisleri.gov.tr) gönderilir.
 
 
 
Kamu Kurum ve Kuruluş Brifinglerinin hazırlanması
 
Kamu kurum ve kuruluşları Kuruluş Brifinglerini iki aşamada tamamlarlar:
 
1. Tüm kamu kurum ve kuruluşları "Kuruluş Brifing Dosyası Formu"na uygun şekilde kurum veya kuruluş brifinglerini hazırlar. Kuruluş Brifing Dosyası Formu için tıklayınız…
 
2. Brifing Tabloları: Bazı kamu kurum ve kuruluşları ayrıca kurumlarının hizmet alanları ile ilgili aşağıdaki linklerde belirtilen brifing tablolarını da doldurur.
 
İl Planlama ve Koordinasyon Müdürlüğü’ne yazılı ve elektronik olarak (planlama.kirklareli@icisleri.gov.tr) gönderilir.
 
 
Kamu Kurum ve Kuruluşlarınca doldurulması gerekli Brifing tabloları (Tabloları indirmek için kurum veya kuruluş isminin üzerini tıklayınız.)
 
 
 
 
Longozlar
 
Longozlar
 


Adres: Karakaş Mahallesi Özgürlük ve Demokrasi Meydanı No: 5 Kırklareli Tel: 0 288 214 51 55 Faks: 0 288 214 42 63  E-posta: planlama.kirklareli@icisleri.gov.tr